Ana Sayfa Genel Passolig Gişeleri Kaça Kadar Açık

Passolig Gişeleri Kaça Kadar Açık

Passolig, futbolseverlerin ve takım taraftarlarının sevdikleri ile beraber güvenli bir şekilde stadyumlara girebilmelerine ve keyifli bir maç seyredebilmelerine olanak sağlayan bir e-bilet sistemidir. Gerek futbol kulüpleri, gerekse taraftarlar açısından önemli avantajlar sağlayan Passolig sayesinde, özellikle tribünlerde güvenli ve huzurlu seyir ortamı oluşturulabilirken, herhangi bir olumsuzluk yaşanması ihtimali ortadan kaldırılabilmektedir.

Passolig Nedir?

Yaklaşık olarak 5 yıl öncesinde yasal olarak uygulamaya sokulan Passolig, kağıt biletler yerine yalnızca Passolig Kart ile stadyumlara girişi sağlayabilmektedir.  Passolig Kart sistemine geçilmesi ile beraber kağıt bile devri sona ererken, taraftarlar tarafından satın alınan biletler bu kartlar üzerine elektronik bilet şeklinde tanımlanmakta ve stadyum gişelerinde beklemeye gerek olmadan kolaylıkla giriş yapabilme fırsatı tanınmaktadır.

Passolig Kart Ne Gibi Avantajlar Sağlar?

Passolig Kart sisteminin sağlamış olduğu avantajlar oldukça fazladır. Öncelikle bu karta sahip olan taraftarlar ve sporseverler, stadyum önlerinde kuyruk beklemek yerine kendi koltuğunda yerini alarak maçın başlamasını beklemek gibi bir rahatlığa kavuşmaktadır. Üstelik alışverişlerde dahi kullanımı mümkün olan bu kart ile taraftarı olunan takıma destek sağlanabilmektedir.

Passolig Kartın sağladığı avantajlar elbette ki bu kadarla sınırlı değildir. Farklı bir ulaşım kartına ihtiyaç olmadan farklı şehirlerdeki toplu taşıma araçlarında da kullanılabilen Passolig Kart, çeşitli sektörlerden yüzlerce markanın avantajlarından yararlanma imkanı da tanımaktadır.

Passolig Kart avantajlarından faydalanmak isteyenler için başvuru yöntemi de oldukça basittir. Passolig.com.tr adresi üzerinden gerekli bilgileri doldurarak başvuru yapıldığında, Passolig Kart kısa süre içerisinde kurye ile adrese teslim edilebilmektedir. Ayrıca bu kartı temin edebilmek için Passolig Gişelerine müracaat edebilmek de mümkündür.

Passolig Gişeleri Kaça Kadar Açık?

Passolig gişeleri, taraftarlara ve sporseverlere çeşitli konularda yardımcı olabilmek adına hizmet vermektedir. Sporseverler Passolig Kart alabilmek için online olarak başvuruda bulunabildiği gibi, bu gişelerden de yardım alabilmektedir. Dolayısıyla bu gibi durumlarda “Passolig gişeleri kaça kadar açık?” ya da “Passolig gişeleri kaçta açılıyor?” gibi sorular, taraftarların ve sporseverlerin en çok merak ettiği konular arasında yer almaktadır.

Passolig Kart gişeleri ya da başka bir deyişle Passolig Kart teslim noktaları, pek çok resmi kurum gibi hafta içi sabah saat 07:00 itibari ile açılış yaparken, kapanışı akşam saat 19:00’da gerçekleştirmektedir.

Stadyum girişlerinde yer alan Passolig gişelerinin çalışma saatleri ise biraz daha farklı olabilmektedir. Haftanın her günü hizmet veren bu gişeler, özellikle maç günlerinde, maç saatine kadar açıktır. Fakat hafta sonu ve maç günlerinde bu gişelerden Passolig Kart çıkartabilmek mümkün değildir.

Passolig gişeleri çalışma saatleri ile alakalı merak edilen konulardan biri de, hafta sonu hizmet verilip verilmediğidir. Genel olarak gişeler hafta içi Pazartesi’den Cuma’ya kadar hizmet verirken, stadyum girişlerindeki gişeler hafta sonları da hizmet verebilmektedir. Fakat Cumartesi ve Pazar günleri yalnızca maç ile alakalı bilet vb. hizmetler verilmektedir. Dolayısıyla Passolig Kart ile alakalı hizmet almak isteyen taraftarların ve futbolseverlerin hafta içi sabah saat 07:00 ile akşam saat 19:00’da gişelere gitmesi gerekmektedir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz