Ana Sayfa Müşteri Hizmetleri QNB Finansbank Müşteri Temsilcisine Doğrudan Bağlanmak

QNB Finansbank Müşteri Temsilcisine Doğrudan Bağlanmak

1987 yılında kurulan Finansbank, kısa zamanda bankacılık sektöründe yaptığı atılım ile QNB firmasına satıldı. QNB iş birliği ile beraber teknolojik altyapısını geliştirmeye başlayan QNB Finansbank, internet bankacılığında yol gösterici konuma geldi. Çiftçisinden sanayicisine her kesimden müşteriye hizmet veren Finansbank, müşterilerin sorunlarını hızlı ve kolay bir şekilde çözüyor. Bankaya ait çağrı merkezini arayarak 2-3 dakika içerisinde QNB Finansbank müşteri temsilcisine bağlanabilirsiniz.

QNB Finansbank Müşteri Temsilcisi Numaraları

Bireysel ve kurumsal müşterilerine pratik çözümler üreten QNB Finansbank müşteri temsilcisine 0850 222 0 900 numaralı telefonu arayarak ulaşabilirsiniz. Kredi kartı şifresi değiştirmek, havale ve eft işlemleri, acil para ihtiyaçlarınız için müşteri temsilcisini arayabilirsiniz. Yaşadığınız probleme göre değişmekle beraber birçok finansal sorununuzu müşteri temsilcisi aracılığıyla çözebilirsiniz.

QNB Finansbank Müşteri Temsilcisine Nasıl Bağlanılır?

QNB Finansbank müşteri temsilcisine doğrudan bağlanmak oldukça kolay ve hızlıdır. Tek ihtiyacınız banka sistemine kayıtlı bir cep veya sabit telefondan 0850 222 0 900 numaralı telefonu aramaktır. Müşteri temsilcisine bağlanmadan evvel sizi ses tanıma sistemi karşılayacaktır. Bu sistemi geçmek için “1” tuşuna basın. Telesekreter yapmak istediğiniz işlemleri saymadan evvel “5” tuşuna basarak devam ediniz. Finansbank’tan aldığınız banka yahut kredi kartınızın son 4 rakamını telefona tuşlayın. Akabinde açılan ekranda kartınızın şifresini girerek doğrulama yapın. Doğrulama tamamlandıktan sonra QNB Finansbank müşteri temsilcisine bağlanmak için sıraya alınacaksınız, yoğunluğa göre sırada bekleme süreniz 3-5 dakika arasında değişmektedir.

QNB Finansbank Müşteri Hizmetleri Kısa Yolları

Banka ile alakalı yaşadığınız problemle ilgili bir müşteri temsilcisine bağlanabilmek için telesekreter ekranında probleminizle ilgili kısa yolları tuşlamanız gerekmektedir. Hangi tuşun hangi sorunla ilgili olduğunu aşağıdaki listeden görebilirsiniz.

0: Kredi kartı kayıp ve çalıntı bildirimleri

1: Finansbank Kampanya sorunları

2: Kredi kartı işlemleri

3: QNB Finansbank’a herhangi bir finansal ürün için yaptığınız başvurunun son durumu

4: İnternet bankacılığı ile ilgili sorunlar ve şifre alma

5: Banka hizmetleri ve ürünleri hakkında bilgi alma

6: Diğer bankacılık işlemleri ile ilgili sorunlar

9: İngilizce menü isteyenler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz