Ana Sayfa Müşteri Hizmetleri Rize Çoruh Elektrik Dağıtım Müşteri Hizmetleri Numarası

Rize Çoruh Elektrik Dağıtım Müşteri Hizmetleri Numarası

Karadeniz denildiği zaman akla gelen ilk kentlerden birisi olan Rize’deki elektrik dağıtımı 2010 yılından itibaren özel sektör tarafından yapılmaya başlanmıştır. Söz konusu şirket, Çoruh Elektrik Dağıtım A.Ş. olup, bölgedeki diğer kentlere de benzer şekilde hizmet vermektedir. Abone sayısı milyonlarla ifade edilen şirketin insanlara kaliteli hizmet vermek için mevcut altyapı üzerinde bazı düzenlemeler yaptığı ve arızaları kısa bir süre içinde giderdiği bilinmektedir. Bu da insanların kesintisiz bir şekilde hizmet almasını sağlar.

Elektrik, günümüzde hemen her yerde kullanılır. Söz konusu enerji türü sayesinde insanların yaşamları daha kolay bir hal alırken, farklı ürünlerin üretimleri de sağlanır. Bütün bunlar dağıtım işinin önemini göstermektedir.

Rize, konumuna bağlı olarak hava şartları çetin olan bir kenttir. Buna bağlı olarak zaman içinde elektrik hatları üzerinde farklı sorunlar meydana gelir. Bu sorunlar bazen kent içerisinde bazen de kent dışında yaşanır. Şirket, sorunların kendilerine bildirilmesi için Rize Çoruh Elektrik Dağıtım müşteri hizmetleri numarası üzerinden ihbarları kabul etmektedir.

Rize Çoruh Elektrik Dağıtım İhbar Hattı

Rize Çoruh Elektrik Dağıtım ihbar hattı, insanların bu konuda yaşadıkları bütün sorunları hızlı bir şekilde bildirmesine imkan vermektedir. Bu hatta ait numaralar şu şekildedir:

  • Tel: +90 464 213 91 75
  • Faks: +90 464 213 91 32
  • E-posta: bilgi@coruhaksa.com

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz