Ana Sayfa Müşteri Hizmetleri Rize Çoruh Elektrik Fatura Sorgulama ve Ödeme

Rize Çoruh Elektrik Fatura Sorgulama ve Ödeme

Rize, ülkemizin en önemli kentlerinden birisi olup, buraya elektrik hizmetlerini Çoruh EDAŞ vermektedir. Şirket, dağınık bölgelere dahi özel hatlar ile elektriği ulaştırmaktadır. Verilen bu hizmetlerin karşılığını aboneler, faturalarla ödemektedir. Rizelilerin fatura ödemek için farklı alternatifleri bulunmaktadır. Fakat insanlar, geçmişten beri alışagelen alternatifler yerine şirket tarafından sunulan daha kolay seçenekleri tercih etmektedir.

Çoruh EDAŞ, fatura tahsilatını kendi sitesi üzerinden de yapmaktadır. İnsanlar, internet üzerinden oturdukları yerden faturalarını rahatlıkla ödeyebilir. Bunun için öncelikle resmi web sitesine giriş yapılması ve buradan online işlemlere geçilmesi gerekiyor. Bu işlem daha kısa yoldan yapılmak isteniyorsa https://www.coruhedas.com.tr/OnlineIslemler/FaturaSorgula adresine gidilebilir.

Yukarıdaki adrese giriş yapıldıktan sonra sistem tarafından fatura üzerinden yer alan bazı bilgiler istenecektir. Bu bilgilerin kesintisiz bir şekilde girilmesi için işleme başlamadan önce bir faturanın hazırda bekletilmesi faydalı olur. Gereken bilgiler girildikten sonra insanlar, faturalarını sorgulamış olurlar. Bu aşamadan sonra ise banka hesap ya da kredi kartı kullanılarak ödeme yapılabilir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz