Ana Sayfa Müşteri Hizmetleri Sakarya Akmercan Gepa Doğal Gaz Dağıtım Müşteri Hizmetleri Acil Hattı

Sakarya Akmercan Gepa Doğal Gaz Dağıtım Müşteri Hizmetleri Acil Hattı

Sanayisi ile öne çıkan kentlerden birisi olan Sakarya, doğalgaz kullanmaya uzun zaman önce başlamıştır. Fakat kent genelindeki kullanım başlangıçta düşük seviyelerde iken, günümüzde ise daha yaygın bir kullanımdan söz edilebilir. Sakarya Akmercan Gepa Doğal Gaz Dağıtım A.Ş. tarafından verilen hizmet ile bu imkana sahip olan Sakaryalıların yaşam şartlarının ciddi şekilde iyileştiğini söylemek kesinlikle yanlış olmaz.

Akmercan, bölgedeki diğer kentlere olduğu gibi buraya da hizmet vermektedir ve verilen hizmetin kalitesinin artması için her geçen gün biraz daha yoğun bir şekilde çalışma yapılmaktadır. Söz konusu durumun dışında şirket, insanların yaşadıkları sorunlardan daha etkilenmesi için de ciddi bir yatırım yapmaktadır. Sakarya Akmercan Gepa Doğal Gaz Dağıtım müşteri hizmetleri acil hattı bu sebeple sürekli hizmet vermektedir.

Sakarya Akmercan Gepa Doğal Gaz Dağıtım İhbar Hattı

Sakaryalıların hayatını kolaylaştıran bu teknoloji, aynı zamanda farklı zehirlidir. Yani doğalgazın direkt olarak havaya karışmaması gerekiyor. Eğer böyle bir durum olursa, insanların acilen aşağıda verilen numaraları araması ve vanaları kapatması gerekiyor. Bunun dışında ise olay yerinden uzaklaşarak ekipler beklenmelidir.

  • Acil Hattı: 187
  • Çağrı Merkezi: 0850 205 0 187
  • Telefon: 0 (264) 551 40 24-64

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz