Ana Sayfa Müşteri Hizmetleri Sakarya Elektrik Dağıtım Genel Merkez Telefonu

Sakarya Elektrik Dağıtım Genel Merkez Telefonu

Ülkemizin en gelişmiş bölgelerinden olan Marmara Bölgesinin elektrik ihtiyacının oldukça fazla olduğu söylenebilir. Buradaki ihtiyaç geçmiş yıllarda devlet tarafından karşılanırken, yapılan özelleştirme sonrasında bölgedeki hizmet farklı şirketlere bırakılmıştır. Bu şirketlerden birisi de Sakarya Elektrik Dağıtım A.Ş. ya da kısa adıyla Sedaş olup, 2013 yılından itibaren hizmet vermeye başlamıştır. Şirketin kuruluşu 1993 yılına kadar uzanmasına rağmen, bölgedeki bazı kentlere hizmet vermeye başlaması 2013 yılı içerisindedir.

Sedaş, Sakarya Elektrik Dağıtım A.Ş. bölgedeki 4 kente hizmet vermektedir. Bu kentler Bolu, Düzce, Sakarya ve Kocaeli’dir. Bu kentlerdeki toplam tüketici sayısı 3,5 milyondan fazla iken, abone sayısı ise 1,8 milyon olarak dikkat çekiyor. Şirket tarafından 4 kent merkezi, 45 ilçe ve 766 köyde hizmet verilmektedir. Sakarya Elektrik Dağıtım genel merkez telefonu ile burada yaşanan sorunlar şirkete bildirilebilir.

Sakarya Elektrik Dağıtım İhbar Hattı

Sakarya Elektrik Dağıtım ihbar hattı, insanların bu hizmeti kesintisiz bir şekilde alması için büyük öneme sahiptir. Bahse konu hat sayesinde insanlar elektrik kesintilerini ve benzer sorunları şirkete bildirebilir ve böylece sorunlar daha hızlı bir şekilde çözülür.

  • Çağrı Merkezi: 186
  • Telefon: +90(264) 295 85 00
  • Faks: +90(264) 275 10 48
  • Mail: info@sedas.com

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz