Ana Sayfa Müşteri Hizmetleri Sakarya Elektrik Dağıtım Müşteri Hizmetleri Numarası

Sakarya Elektrik Dağıtım Müşteri Hizmetleri Numarası

İstanbul’a yakınlığı ile dikkat çeken Sakarya, bu özelliğinden dolayı her geçen gün biraz daha gelişmektedir. Bu durum ise elektrik tüketiminin artmasına neden oluyor. İnsanların elektriğe olan ihtiyaçları arttıkça, meydana gelen sorunların da o kadar hızlı bir şekilde çözülmesini istenmektedir. Sakarya Sakarya Elektrik Dağıtım müşteri hizmetleri numarası üzerinden bildirilen sorunların, daha hızlı bir şekilde çözüleceğini söylemek yanlış olmayacaktır.

Geçmişte Sakarya’daki elektrik dağıtım hizmetlerini devlet kurumları veriyordu. Fakat yakın zamanda yapılan ve 2013 yılından sonra yürürlüğe giren özelleştirme sonrasında buraya Sedaş hizmet vermeye başladı. Sedaş, Sakarya merkezli bir şirket olup, kentteki hizmet kalitesini arttırmak için sürekli çalışma yapmaktadır.

Sakarya Sakarya Elektrik Dağıtım İhbar Hattı

Elektrik hizmetlerinin sürekliliği çok büyük önem arz etmektedir. Bunun farkında olan Sakarya Elektrik Dağıtım A.Ş. hizmetlerinin bir kısmını da bu alanda vermektedir. Özel ekipler sayesinde Sakarya’nın farklı noktalarındaki kesintiler ve benzer arızalar giderilmektedir. Bunlardan daha hızlı haberdar olmak için şirket, Sakarya Sakarya Elektrik Dağıtım ihbar hattını kurmuştur. Bu hatta ait numaralar şu şekildedir:

  • Çağrı Merkezi: 186
  • Telefon: +90(264) 295 85 00
  • Faks: +90(264) 275 10 48
  • Mail: info@sedas.com

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz