Ana Sayfa Müşteri Hizmetleri Samsun Akmercan Delta Doğal Gaz Dağıtım Müşteri Hizmetleri Acil Hattı

Samsun Akmercan Delta Doğal Gaz Dağıtım Müşteri Hizmetleri Acil Hattı

Samsun, ülkemizin gelişmiş kentlerinden birisi olup, yaşam kalitesinin burada oldukça yüksek olduğu söylenebilir. Bu durumun en önemli nedeni ise buradaki imkanların fazla olmasıdır. Söz konusu imkanlar arasında doğalgaz da vardır. Akmercan tarafından verilen hizmetler neticesinde insanlar, temiz enerji olarak bilinen doğalgazı kullanma imkanı yakalamaktadır.

Doğalgaz kullanımının insanların farklı sorunlarını çözdüğü gibi doğayı da koruduğu bilinmektedir. Fosil yakıtlardan farklı olarak bahse konu yakıt türünün doğaya neredeyse hiç zararı yoktur. Bu durum sebebiyle insanların aldıkları nefes/hava daha temiz olmaktadır.

Samsun Akmercan Delta Doğal Gaz Dağıtım müşteri hizmetleri acil hattı, şirket tarafından 7/24 açık tutulmaktadır. İnsanlar, doğalgaz kaçağı olduğu durumlarda söz konusu hattı aramalı ve durumu yetkililere bildirmelidir.

Samsun Akmercan Delta Doğal Gaz Dağıtım İhbar Hattı

Doğalgazın Samsunlular için farklı yararları olmasına karşın, gaz kaçakları oldukça tehlikelidir. Böyle durumlarda insanların hızlı bir şekilde ihbar hattını araması gerekiyor. Aksi durumda, ortaya çıkacak olan sonuç, insanların tahmin edemeyeceği kadar kötü olabilir. Bundan dolayı, gaz kaçakları kesinlikle hafife alınmamalıdır.

  • Acil Hattı: 187
  • Çağrı Merkezi: 0850 205 0 187

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz