Ana Sayfa Müşteri Hizmetleri Samsun Samgaz Doğalgaz Dağıtım Müşteri Hizmetleri Acil Hattı

Samsun Samgaz Doğalgaz Dağıtım Müşteri Hizmetleri Acil Hattı

Karadeniz’in en güzel kentlerinden birisi olan Samsun, uzun bir süredir doğalgaz kullanmaktadır. Bu durum kentin temiz havaya sahip olmasında önemli bir rol oynamaktadır. Kent merkezi ve bazı ilçelere hizmeti Samsun Doğalgaz Dağıtım ya da kısa adıyla Samgaz vermektedir. Şirket Canik, İlkadım, Kavak ve Atakum gibi merkezlere hizmet sağlamaktadır.

Doğalgaz kullanımı, insanların ciddi bir kolaylık yaşamasına neden olurken, bununla birlikte maddi olarak da avantajlıdır. Temiz ve ucuz yakıt olarak bilinen bu gaz ile insanlar hem mutfaklarındaki ihtiyaçları karşılamakta, hem de ısınmada bunu kullanmaktadırlar. Samsunlulara büyük bir kolaylık ve yaşam kalitesi sağlayan bu gaz ile ilgili yaşanan sorunlar Samsun Samgaz Doğalgaz Dağıtım müşteri hizmetleri acil hattı üzerinden bildirilmelidir.

Samsun Samgaz Doğalgaz Dağıtım İhbar Hattı

Samsun Samgaz Doğalgaz Dağıtım ihbar hattı sayesinde insanlar, çok büyük risklerden kurtulmaktadır. Doğalgaz yapısı itibariyle havada serbest bir şekilde dolaştığında insan sağlığını tehdit eder. Bundan dolayı havada gaz kokusu alan Samsunluların bu hattı aramaları ve durumu bildirmeleri gerekiyor.

  • Acil Hattı: 187
  • Çağrı Merkezi: 444 1 187
  • Faks: +90.362.256 33 99 
  • Web: www.samgaz.com.tr 
  • E-Posta: info@samgaz.com.tr 
  • Kep: samgaz@hs03.kep.tr

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz