Ana Sayfa Müşteri Hizmetleri Samsun Yedaş Elektrik Dağıtım Müşteri Hizmetleri Numarası

Samsun Yedaş Elektrik Dağıtım Müşteri Hizmetleri Numarası

Karadeniz denildiği zaman akla gelen birkaç kentten birisi olan Samsun, konumu sayesinde hızlı bir gelişim süreci yaşamaktadır. Özellikle diğer Karadeniz kentlerine göre ulaşım noktasında çok büyük bir kolaylığa sahip olan bu kentin elektrik tüketiminin, diğer kentlere göre nispeten biraz daha yüksek olduğu bilinmektedir. Samsun’un bu ihtiyacı bölgedeki santraller üzerinden karşılanmaktadır.

Elektrik dağıtım hizmetleri Samsun ve bölgedeki diğer kentlere bilindiği gibi daha önce Türkiye Elektrik Kurumu yani TEK tarafından verilmekteydi. Yakın zamanda yapılan özelleştirme sonrasında bu durum değişmiş ve bu hizmet kente Yedaş tarafından verilmeye başlanmıştır. Yedaş, Çalık Holding’e bağlı olarak faaliyetlerini sürdürmektedir. İnsanlar bu şirkete Samsun Yedaş Elektrik Dağıtım müşteri hizmetleri numarası ile ulaşabilir.

Samsun Yedaş Elektrik Dağıtım İhbar Hattı

Bilindiği gibi elektrik hizmetlerinin sürekliliği bütün kentlerde olduğu gibi Samsun’da da büyük önem taşımaktadır. Söz konusu durum sebebiyle Samsun Yedaş Elektrik Dağıtım ihbar hattı üzerinden insanlar, farklı sorunlarının çözümleri için şirkete ulaşabilir. Ayrıca bilgi almak için de bu hatlar aranabilir.

  • Telefon: 0362 311 44 00
  • Çağrı Merkezi: 186

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz