Ana Sayfa Müşteri Hizmetleri Şanlıurfa Dedaş Elektrik Dağıtım Fatura Sorgulama ve Ödeme

Şanlıurfa Dedaş Elektrik Dağıtım Fatura Sorgulama ve Ödeme

Fatura ödemek için birçok kişi fatura ödeme merkezi aramaktadır. Günümüzde elektrik faturalarını ödeme noktasında insanlar birçok alternatife sahip olabilmektedir. Burada asıl önemli olan vatandaşlarımızın bilinçli olması ve bu farklı alternatifler arasından güvenli olanlarını seçmeleridir. Şanlıurfa Dedaş Elektrik Dağıtım A.Ş. ise abonelerini mağdur etmeme ve bu tarz dolandırılma tehlikelerine kaşı koruma adına onlar için güvenlik seviyesi çok yüksek fakat kullanımı ok kolay bir web site tasarlamıştır. Adı http://www.dedas.com.tr/borcsorgulama olan bu site sizlere bulunduğunuz her ortamdan elektrik faturanızı kolaylıkla ödeme imkânı sunmaktadır. Yapmanız gereken tek şey aşağıda belirtmiş olduğumuz adımları dikkatle izlemek olmalıdır.

  • İlk olarak yukarıdaki site adresine giriş yapmalısınız. Sonrasında burada karşınıza çıkacak olan abone numarası ile borç sorgulayın kısmına abone numaranızı yazarak giriş yapmak olmalıdır.
  • Bu işlemin ardından siteye girmiş olmaktasınız, karşınıza geçmiş döneme ait ödenmemiş fatura bilgileriniz listelenmektedir. Siz bunlardan ödemem istediklerinizi ya da tamamını seçebilme imkanına sahip olmaktasınız.
  • Son olarak da seçmiş olduğunuz faturalarınızı kredi ya da banka kartı bilgilerinizle ödemenizi gerçekleştirebilmektesiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz