Ana Sayfa Müşteri Hizmetleri Şanlıurfa Dedaş Elektrik Dağıtım Müşteri Hizmetleri Numarası

Şanlıurfa Dedaş Elektrik Dağıtım Müşteri Hizmetleri Numarası

Elektrik tüketiminin en fazla olduğu kentlerimizden birisi konumunda bulunan Şanlıurfa’daki elektrik dağıtım hizmeti uzun bir süre devlet tarafından verildi. Daha sonra ise söz konusu hizmet özelleştirme sonucunda Dicle Elektrik Dağıtım A.Ş. ya da kısa adıyla Dedaş tarafından verilmeye başlandı. İnsanların yaşamlarının adeta bir parçası haline gelen elektriğin kesintisiz bir şekilde evlere iletilmesi, çok önemlidir. Bunun yanı sıra üretim yapan sanayi kuruluşları için de benzer şekilde önem arz ettiğini söylemek yanlış olmaz.

Elektrik dağıtımı ile ilgili yaşanan farklı sorunlar bulunmaktadır. Bu sorunların bir kısmı insan kaynaklı iken, diğer kısmı ise tamamen altyapıdan ya da hava şartlarından kaynaklanabilir. Örnek vermek gerekirse, nadiren de yaşansa bazen aşırı sıcaklar, trafoların patlamasına neden olabilmektedir. Bütün bu sorunların hızlı bir şekilde çözülmesi için insanların Şanlıurfa Dedaş Elektrik Dağıtım müşteri hizmetleri numarası üzerinden ihbarda bulunması gerekiyor.

Şanlıurfa Dedaş Elektrik Dağıtım İhbar Hattı

Şanlıurfa’da yaşanan elektrik kesintileri, arızalar ve kaçak kullanımı gibi konularda ihbar yapılması, sorunların çözümünü hızlandırmaktadır. İnsanların bu noktada Şanlıurfa Dedaş Elektrik Dağıtım ihbar hattı üzerinden gerekeni yapması gerekiyor. Söz konusu hat:

  • Tel: 0 (412) 251 21 34 / 35
  • Çağrı Merkezi: 444 8 086

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz