Ana Sayfa Müşteri Hizmetleri Siirt Dedaş Elektrik Dağıtım Fatura Sorgulama ve Ödeme

Siirt Dedaş Elektrik Dağıtım Fatura Sorgulama ve Ödeme

Elektrik aboneleri faturalarını ödeme noktasında birçok alternatif ödeme yöntemine sahiptirler. Burada dikkat edilmesi gereken şey bu kadar fazla alternatif arasından kendileri için güvenli olanını seçmelidirler. Bu noktada özellikle büyük şehirlerde sıkıntılar yaşanabilmektedir. Fatura ödeme merkezi adı altında insanları dolandıran yerler çıkabilmektedir. Fakat siz Siirt Dedaş Elektrik Dağıtım A.Ş. abonesi iseniz çok şanslısınız demektir. Çünkü abonesi bulunduğunuz şirketiniz sizler için hem kullanımı kolay hem de güvenliği çok yüksek bir web site hazırlamış bulunmakta. Bu web site http://www.dedas.com.tr/borcsorgulama olup buradan ödemelerinizi aşağıdaki yolları takip ederek kolaylıkla yapabilmektesiniz.

Öncelikle faturanızı ödeyebilmek için siteye giriş yapmanız gerekmektedir. Daha sonra burada karşınıza çıkan abone numarası ile borç sorgula kısmına abone numaranızı yazarak sorgula butonuna basınız.

Zaten giriş yaptıktan sonra karşınıza geçmiş döneme ait borç bilgileriniz çıkmaktadır. Siz bunlar içerisinden ödemek istediğinizi ay da tamamını seçerek ödeme işlemine geçebilirsiniz.

Ödeme işlemini kredi kartınızla ya da banka kartınız aracılığıyla kart bilgilerinizi girerek güvenle gerçekleştirebilmektesiniz. Tüm yapmanız gereken bu kadar kolay.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz