Ana Sayfa Müşteri Hizmetleri Siirt Dedaş Elektrik Dağıtım Müşteri Hizmetleri Numarası

Siirt Dedaş Elektrik Dağıtım Müşteri Hizmetleri Numarası

Ülkemizdeki en küçük yüz ölçüme sahip olan kentlerden birisi konumunda bulunan Siirt, sanılanın aksine elektrik tüketimi çok düşük olmayan bir ildir. Kentin farklı noktalarında yer alan sanayi kuruluşlarının bunda etkisinin fazla olduğu söylenebilir. Ayrıca kaçak kullanım oranının fazla olması da aynı şekilde etkilidir. Yakın zamanda yapılan özelleştirme sonucunda buradaki dağıtım Dedaş (Dicle Elektrik Dağıtım) tarafından yapılmaktadır.

Dedaş, Güneydoğu Anadolu Bölgesindeki kentlerin neredeyse tamamına hizmet vermektedir. Özelleştirme sonrasında bu alanda faaliyet göstermeye başlayan şirket, yaşanan kesintiler ve benzer sorunların etkili bir şekilde çözülmesi için azami gayret gösteriyor. Fakat bu noktada insanların Siirt Dedaş Elektrik Dağıtım müşteri hizmetleri numarası üzerinden yapacakları ihbar ve şikayetlerin de çok büyük önem taşıdığını söylemek yanlış olmaz. Bahse konu şikayetler sayesinde sorunlardan daha hızlı haberdar olunmakta ve sorunlar da hızlı bir şekilde çözülmektedir.

Siirt Dedaş Elektrik Dağıtım İhbar Hattı

Siirt’e daha iyi hizmet verebilme adına Dedaş, ihbar hattı üzerinden şikayetleri kabul etmektedir. Buradaki bildirimler sadece elektrik kesintileri ile ilgili olmayıp, kaçak kullanım ve benzerleri ile ilgili de olabilmektedir. Siirt Dedaş Elektrik Dağıtım ihbar hattı şu şekildedir:

  • Tel: 0 484 280 86 30  
  • Faks: 0 484 223 17 06
  • Çağrı Merkezi: 444 8 086

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz