Ana Sayfa Müşteri Hizmetleri Sinop Yedaş Elektrik Dağıtım Müşteri Hizmetleri Numarası

Sinop Yedaş Elektrik Dağıtım Müşteri Hizmetleri Numarası

Ülkemizin en kuzeyinde yer alan Sinop, Karadeniz’in en şirin kentlerinden birisidir. Bir yarımada şeklinde olan kent merkezi görenlerin hayli ilgisini çekmektedir. Kentin nispeten küçük olması, elektrik tüketiminin de diğer kentlere göre düşük olmasına neden olmaktadır. Fakat buna karşın Sinop’un zorlu coğrafi şartları elektrik dağıtım noktasında Yeşilırmak Elektrik Dağıtım A.Ş. yani Yedaş’ı epey zorlamaktadır.

İnsanlara daha kaliteli bir şekilde hizmet vermek isteyen Yedaş, altyapısını yenileme noktasında farklı çalışmalar yapmaktadır. Bu çalışmaların haricinde ise farklı nedenlerden dolayı genellikle küçük alanları kapsayan elektrik kesintilerini de hızlı bir şekilde gidermek için etkin bir hat kurmuştur. İnsanlar Sinop Yedaş Elektrik Dağıtım müşteri hizmetleri numarası üzerinden bu kesintileri çok rahat bir şekilde şirkete bildirebilir.

Sinop Yedaş Elektrik Dağıtım İhbar Hattı

Sinop Yedaş Elektrik Dağıtım ihbar hattı ile insanlar sadece elektrik kesintisi değil, farklı konulardaki elektrik sorunlarını da yine bu hatta bildirebilir. Sinopluların elektrik noktasındaki sorunlarının bu şekilde daha kolay çözüldüğü söylenebilir.

  • Telefon: (0368) 261 25 28
  • Telefon: 0362 311 44 00
  • Çağrı Merkezi: 186

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz