Ana Sayfa Müşteri Hizmetleri Şırnak Dedaş Elektrik Dağıtım Fatura Sorgulama ve Ödeme

Şırnak Dedaş Elektrik Dağıtım Fatura Sorgulama ve Ödeme

Elektrik faturası aboneleri bazen faturalarını ödeyebilmek adına uygun ve güvenilir bir fatura merkezi bulabilmek için çok yorulmaktadırlar. Çünkü birçok yerde fatura ödeme merkezi bulunduğu halde tamamı güvenilir olmamaktadır. Bu yüzden siz kendinize güvenli olanı seçmelisiniz. Aksi takdirde hem faturanızı ödemediğiniz için cezalı duruma düşebilir hem de dolandırılmış olabilirsiniz. Şırnak Dedaş Elektrik Dağıtım A.Ş. ise kendi abonelerini bu gibi tehlikeli durumlardan koruma adına güvenliği çok yüksek ve kullanımı oldukça kolay bir web sitesi tasarlamıştır. Müşterilerine http://www.dedas.com.tr/borcsorgulama adıyla hizmet veren bu site aşağıdaki adımlar takip edilerek kolaylıkla kullanılabilmekte ve faturalar ödenebilmektedir.

Yapmanız gereken öncelikle siteye bir bilgisayar ya da telefon aracılığı ile internet üzerinden giriş yapmak olmalıdır.

Daha sonra burada karşınıza gelen borç sorgulama kısmına abone numaranızı yazarak giriş yapmalısınız.

Giriş yaptıktan sonra karşınıza ödenmemiş faturalarınız bir liste halinde gözükmektedir. Siz bunlardan ödemek istediğinizi seçebilmektesiniz.

Seçtiğiniz faturalarınızı banka ya da kredi kartı bilgilerinizi girerek sistem üzerinden kolaylıkla ödeyebilmektesiniz. Ödediğinize dair dekont ya da SMS bilgilendirme mesajı da alma imkanınız mevcuttur.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz