Ana Sayfa Müşteri Hizmetleri Şırnak Dedaş Elektrik Dağıtım Müşteri Hizmetleri Numarası

Şırnak Dedaş Elektrik Dağıtım Müşteri Hizmetleri Numarası

Güneydoğu Anadolu Bölgesinde bulunan Şırnak, elektrik tüketiminin ortalama seviyede olduğu kentlerden birsidir. Söz konusu kentteki elektrik dağıtımı geçmişte devlet tarafından yapılırken, günümüzde ise dağıtım Dicle Elektrik Dağıtım A.Ş. yani Dedaş tarafından yapılmaktadır. Kentin her yerine götürülen elektrik, insanların yaşamlarının kalitesinin artmasında önemli bir rol oynamaktadır.

Elektrik dağıtımının sorunsuz bir şekilde yapılması çok önemlidir. Fakat buna karşın zaman içinde farklı nedenlerden dolayı kesintiler meydana gelmektedir. Meydana gelen kesintilerin önemli bir kısmında insan faktörü etkili iken diğer kısmında ise altyapı ve hava koşulları etkili olmaktadır. Dedaş, söz konusu sorunlarla etkin bir şekilde mücadele etmektedir. Fakat insanların da Şırnak Dedaş Elektrik Dağıtım müşteri hizmetleri numarası üzerinden bu tür sorunları bildirmesi çok önemlidir. Bu işlem sayesinde, şirketin sorunlu bölgelere müdahalesi ciddi şekilde hızlı olmaktadır.

Şırnak Dedaş Elektrik Dağıtım İhbar Hattı

Şırnak Dedaş Elektrik Dağıtım ihbar hattı sayesinde insanlar, başta elektrik kesintileri olmak üzere farklı sorunları bildirebilir. Bildirilecek sorunlar arasında kaçak kullanımı olduğu da bilinmelidir. İnsanların arayacakları telefon numaraları şu şekildedir:

  • Tel: 0486 216 11 87  
  • Faks: 0486 216 14 10
  • Çağrı Merkezi: 444 8 086

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz