Ana Sayfa Müşteri Hizmetleri Sivas Aksa Doğalgaz Dağıtım Müşteri Hizmetleri Acil Hattı

Sivas Aksa Doğalgaz Dağıtım Müşteri Hizmetleri Acil Hattı

İç Anadolu’nun en soğuk illerinden birisi olan Sivas’ın doğalgaz kullanımı, kış mevsiminde oldukça artmaktadır. Kentteki kış mevsiminin diğer illere göre biraz daha uzun sürmesi de bundan dolayı etkilidir. Buraya doğalgaz dağıtımını, bölgedeki çok sayıdaki ile de hizmet veren Aksa yapmaktadır. Aksa Sivas Gaz Dağıtım şubesi sayesinde, kentin her yerine bu hizmet taşınmakta ve insanların daha kaliteli bir yaşam sürmesi sağlanmaktadır.

Doğalgaz mutfakta ve ısınma ihtiyacının karşılanmasında kullanılmaktadır. Bundan dolayı insanlar için büyük bir öneme sahiptir. Fakat bu gazın bazı riskleri de vardır ve bundan dolayı Aksa, gerekli olan şartları sağlanmasını istemektedir. Sivaslılar gaz kokusu duyduklarında ya da bir sorun olduklarını anladıklarında hızlı bir şekilde Sivas Aksa Sivas Doğalgaz Dağıtım müşteri hizmetleri acil hattı üzerinden gerekli bilgileri ekiplere vermesi gerekiyor.

Sivas Aksa Sivas Doğalgaz Dağıtım İhbar Hattı

Sivas Aksa Sivas Doğalgaz Dağıtım ihbar hattı, insanların gazın tehlikelerinden uzak durması adına çok büyük önem taşımaktadır. Çünkü gaz kaçağı, zehirlenmelere ve patlamalara neden olabilir. Bundan dolayı da insanların sorun gördüklerinde ya da hissettiklerinde aşağıdaki numarayı araması gerekiyor.

  • Acil Hattı: 187
  • Çağrı Merkezi: 444 0 187
  • Faks: 0 346 211 59 62

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz