Ana Sayfa Müşteri Hizmetleri Sivas Çedaş Elektrik Dağıtım Müşteri Hizmetleri Numarası

Sivas Çedaş Elektrik Dağıtım Müşteri Hizmetleri Numarası

Geçmiş yıllarda elektrik dağıtımını devlet farklı kurumları aracılığıyla yapmaktaydı. Fakat 2010 sonrasında bu hizmetlerin özelleştirilmesine karar verildi. Bu aşamadan sonra bölgesel bazda farklı şirketler bu hizmetleri vermeye başladı. Yapılan özelleştirme sonrasında Sivas’ın elektrik ihtiyacı ise Çedaş (Çamlıbel Elektrik Dağıtım A.Ş.) tarafından yapılmaya başladı. Şirket hizmet kalitesini arttırmak için farklı çalışmalar yaptı. Böylece insanların elektrik hizmetlerini nispeten daha kesintisiz bir şekilde almaya başladığı söylenebilir.

İç Anadolu Bölgesinin en önemli kentlerinden birisi olan Sivas’ta kış ayları oldukça soğuk geçer. Buna bağlı olarak elektrik hatları üzerinden farklı sorunların yaşanması söz konusu olmaktadır. Bu sorunların hızlı bir şekilde giderilmesi için Çedaş tarafından özel ekipler hazır bekletilmelidir. Fakat insanların Sivas Çedaş Elektrik Dağıtım müşteri hizmetleri numarası üzerinden arıza bildirimi yapması, hizmetin daha hızlı verilmesini sağlayacaktır.

Sivas Çedaş Elektrik Dağıtım İhbar Hattı

Sivas’ta faaliyet gösteren Çedaş, insanların kendilerine sorunları iletebilmesi için ihbar hattı kullanmaktadır. Sivas Çedaş Elektrik Dağıtım ihbar hattı şu numaralardan oluşmaktadır:

  • Telefon: (346) 858 58 58
  • Faks: (346) 858 61 00
  • E-Mail: info@cedas.com.tr
  • Çağrı Merkezi: 186

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz