Ana Sayfa Müşteri Hizmetleri Sivas Çedaş Elektrik Fatura Sorgulama ve Ödeme

Sivas Çedaş Elektrik Fatura Sorgulama ve Ödeme

Elektrik faturası abonesi olanlar farklı birçok noktadan elektrik faturasını ödeyebilme imkanına sahiptirler. Fakat siz bu noktalardan kendiniz için en güvenli olanlarını seçmeye dikkat edin. Çünkü günümüzde göstermelik fatura ödeme merkezleri açıp insanları dolandıran ve sonrada faturalarını ödemeden kapatıp kaçan birçok işyeri kurulmaktadır. Eğer Sivas Çedaş Elektrik A.Ş. abonesi iseniz bu tür şeyleri düşünmenize gerek bile yoktur. Çünkü şirketiniz sizin için 7/24 hizmet veren ve istediğiniz zaman ödeme yapabileceğiniz bir site kurdu. Bu sitenin adı http://www.cedas.com.tr/ ‘dur. Burada ödeme işlemini nasıl yapacağınızı size şöyle anlatalım.

Belirtmiş olduğumuz adrese girdiğinizde sizi abone numarası ile fatura sorgula diye bir menü karşılamaktadır. Siz buraya 10 haneli sözleşme hesap numaranızı girmelisiniz. Eğer hesap numaranız 10 haneden az ise başına sıfır koyarak 10 haneye tamamlayınız.

Sonrasında giriş yapmış olduğunuz sitede geçmiş dönemlere ait bütün faturaları görebilirsiniz. Buradan ödemek istediğinizi ya da tamamını seçerek kredi ya da banka kartınızın bilgilerini girerek ödeme işleminizi gerçekleştirmektesiniz. Tüm yapmanız gereken bu kadar basit.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz