Ana Sayfa Müşteri Hizmetleri Tekirdağ Çorlu Doğalgaz Dağıtım Müşteri Hizmetleri Acil Hattı

Tekirdağ Çorlu Doğalgaz Dağıtım Müşteri Hizmetleri Acil Hattı

Trakya bölümünde yer alan Tekirdağ’ın doğalgaz ihtiyacı, bölgeden çıkan gazdan sağlanmaktadır. Söz konusu gazın taşınması, Çorlu Doğalgaz Dağıtım A.Ş. ya da diğer adıyla ÇORDAŞ tarafından yapılmaktadır. Şirket uzun zamandır faaliyetlerine devam etmekte ve kentin merkezi ile ilçelerine bu hizmeti götürmektedir. Şirket bu hizmetleri 18 ay gibi kısa bir sürede kentin her noktasına taşımayı başarmıştır. Özellikle sanayi kuruluşları için önemli olan bahse konu hizmet, üretimdeki devamlılık için çok önemlidir. Sürekli abone sayısını yukarılara taşıyan şirketin son açıklanan verilere göre 130 binden fazla konut abonesi ve 550’den fazla da sanayi abonesi bulunmaktadır.

Doğalgaz kullanımı son derece hassas bir konudur. Ortaya çıkan kaçak ya da benzer şüpheli durumların direkt şirkete bildirilmesi gerekiyor. Bunun için Tekirdağ Çorlu Doğalgaz Dağıtım müşteri hizmetleri acil hattı aranmalıdır.

Tekirdağ Çorlu Doğalgaz Dağıtım İhbar Hattı

Doğalgaz kaçakları, telafisi zor durumlara neden olmaktadır. Bundan dolayı insanların kaçak durumunda direkt olarak şirkete ulaşması ve zaman kaybetmemesi gerekir. Tekirdağ Çorlu Doğalgaz Dağıtım ihbar hattı şu şekildedir:

  • Acil Hattı: 187
  • Telefon: (0282) 654 94 95
  • Faks: (0282) 654 94 89
  • E-posta: cordas@cordas.com.tr

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz