Ana Sayfa Müşteri Hizmetleri Tekirdağ Trakya Bölgesi Doğalgaz Dağıtım Müşteri Hizmetleri Acil Hattı

Tekirdağ Trakya Bölgesi Doğalgaz Dağıtım Müşteri Hizmetleri Acil Hattı

Tekirdağ, Trakya bölgesinde yer alan kentlerden birisidir. Burası, yakın tarihte doğalgaz kullanmaya başladı ve söz konusu durum Tekirdağlıların yaşam standardını yukarı taşıdı. Bu hizmet, Zorlu Grubu’na bağlı olarak Trakya Bölgesi Doğalgaz Dağıtım A.Ş. (Gazdaş) tarafından verilmektedir. Şirket, bölgedeki Edirne ve Kırklareli gibi kentlere de hizmet vermektedir ve merkezi İstanbul’dadır.

Trakyalıların kullanmaya başladığı doğalgaz, havanın geçmiş yıllara göre daha temiz olmasını da sağlamıştır. Son derece temiz olan bu yakıt, Tekirdağlılar için büyük önem taşır ve mutfak, banyo ve ısınma ihtiyacında kullanılır. Gazdaş, insanların yaşadıkları sorunlara çok hızlı bir şekilde müdahale edebilmek için Tekirdağ Trakya Bölgesi Doğalgaz Dağıtım müşteri hizmetleri acil hattı ile de hizmet vermektedir.

Tekirdağ Trakya Bölgesi Doğalgaz Dağıtım İhbar Hattı

Tekirdağ Trakya Bölgesi Doğalgaz Dağıtım ihbar hattı, insanların gaz kaçaklarını direkt olarak bildirecekleri bir hattır. Tekirdağlılar, bu hattı 7/24 arayabilir ve buradan gün boyunca destek alabilir. Gaz kokusu alındığı ilk andan itibaren burası aranabilir.

  • Acil Hattı: 187
  • Telefon: +90 282 768 42 99

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz