Ana Sayfa Müşteri Hizmetleri Tekirdağ Trakya Elektrik Dağıtım Müşteri Hizmetleri Numarası

Tekirdağ Trakya Elektrik Dağıtım Müşteri Hizmetleri Numarası

Tekirdağ’ın elektrik ihtiyacı, bölgede bulunan ve doğalgazla çalışan elektrik santrallerden üretilen elektrikten karşılanmaktadır. Ayrıca barajlar ve diğer santrallerin de bu noktada kullanıldığı bilinmelidir. Söz konusu santrallerden kentin dört bir yanına enerjiyi taşıyan hatlar, Trakya Elektrik Dağıtım A.Ş.’ye aittir. Şirket 2010’lu yılların başından itibaren burada hizmet vermektedir. Her ne kadar kuruluşu 1970’Li yıllara kadar uzansa da özelleşmesi ve faaliyetlerine bu şekilde devam etmesi, 2013 yılını bulmuştur.

TREDAŞ tarafından verilen hizmetlerin kalitesi, insanların yaşamları için çok büyük önem taşımaktadır. Bölgede özellikle kış ve bahar aylarında hava şartlarına bağlı olarak yaşanan elektrik kesintilerinin hızlı bir şekilde giderilmesi önemlidir. Bunun için insanlar, elektrik ile ilgili sorunları Tekirdağ Trakya Elektrik Dağıtım müşteri hizmetleri numarası ile şirkete bildirebilir. Böylece şirketin bunlara müdahalesi daha hızlı olacaktır.

Tekirdağ Trakya Elektrik Dağıtım İhbar Hattı

Elektrik kesintileri başta olmak üzere yaşanan her türlü sorun aşağıdaki numaralara bildirilebilir. Böylece insanların elektrik hizmetlerini almaya devam edeceğinin bilinmesi gerekiyor. Bahse konu hat şu şekildedir:

  • Tel: 0 282 258 26 00
  • Faks: 0 282 293 32 13 – 14
  • E-posta: bilgi@tredas.com.tr
  • Çağrı Merkezi: 186

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz