Ana Sayfa Müşteri Hizmetleri Tokat Çedaş Elektrik Dağıtım Müşteri Hizmetleri Numarası

Tokat Çedaş Elektrik Dağıtım Müşteri Hizmetleri Numarası

Elektrik dağıtımı, Tokat’ta uzun bir süre devlet tarafından yapıldı. Daha sonra ise 2010 yılında özelleştirmeye gidilerek söz konusu hizmet özel sektör tarafından verilmeye başladı. Çamlıbel Elektrik Dağıtım A.Ş. Tokat ve bölgedeki diğer kentlerden Yozgat ve Sivas’a da hizmet vermeye başladı. Bu hizmetler sayesinde insanlar, hanelerinde olduğu ihtiyaçları karşılamaya devam ettiği gibi farklı alanlardaki hizmetlerde geçmişe göre daha kaliteli bir şekilde sağlanmaktadır.

Elektrik dağıtımının temelinde kullanılan altyapılar bulunmaktadır. Altyapıların kalitesi, kesintisiz bir dağıtım anlamına gelmektedir. Bu noktada insanların ihtiyaçlarının daha iyi sağlanması için Çedaş, mevcut altyapının sorunlarını çözmektedir. Ayrıca burada meydana gelen arızaların giderilmesi noktasında da son derece hızlı hizmet verdiği söylenebilir. İnsanların Tokat Çedaş Elektrik Dağıtım müşteri hizmetleri numarası üzerinden arıza bildirimi yapması bundan dolayı çok önemlidir.

Tokat Çedaş Elektrik Dağıtım İhbar Hattı

Elektrik arızalarının erken bir şekilde haber alınması, sorunların kısa sürede çözülmesi adına çok önemlidir. Bundan dolayı şirket tarafından Tokat Çedaş Elektrik Dağıtım ihbar hattı kurulmuştur. İnsanlar bu hat üzerinden bildirimde bulunabilir. Söz konusu hat şu şekildedir:

  • Telefon: (356) 217 60 60
  • Faks: (346) 858 61 16

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz