Ana Sayfa Müşteri Hizmetleri Tokat Çedaş Elektrik Fatura Sorgulama ve Ödeme

Tokat Çedaş Elektrik Fatura Sorgulama ve Ödeme

Elektrik faturası ödemek için bazen sokak sokak gezip fatura ödeme merkezleri aradığınız olmaktadır. Bazı durumlarda da bu tarz ödeme noktalarında insanların dolandırıldığı ortaya çıkmaktadır. Bu yüzden siz birçok ödeme alternatifi olan elektrik faturalarınız için güvenli olan yolları seçmelisiniz. Eğer Tokat Çedaş Elektrik Fatura A.Ş. abonesi iseniz zaten bunları düşünmenize gerek kalmamaktadır. Çünkü Tokat Çedaş Elektrik Fatura A.Ş. sizler için oldukça güvenli olan ve evinizde oturduğunuz yerden ödeme yapabileceğiniz http://www.cedas.com.tr/ adlı bir web sitesi kurmuştur. Bu site üzerinden istediğiniz her yerden ve her vakitte faturalarınızı kolaylıkla ödeyebilmektesiniz. Ödeme işlemini gerçekleştirebilmek için yapmanız gerekenleri aşağıda madde madde belirtelim.

  • Öncelikle Tokat Çedaş Elektrik Fatura A.Ş. abonesi olmanız gerekmektedir.
  • Daha sonra yukarıda belirtilen adrese girdiğinizde karşınıza abone numarası ile fatura sorgulama yazan bir kutucuk çıkmaktadır.
  • Bu kutucuğa 10 haneli abone numaranızı giriniz. Eğer abone numaranız 10 haneden az ise abone numaranızın başına sıfır koyarak 10 haneye tamamlayınız.
  • Böylece siteye giriş yapmış oldunuz şimdi geçmiş döneme ait ödeme yapılacak faturanızı seçerek kredi yada banka kartı bilgilerinizle ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz