Ana Sayfa Müşteri Hizmetleri Toroslar Elektrik Dağıtım Fatura Sorgulama ve Ödeme

Toroslar Elektrik Dağıtım Fatura Sorgulama ve Ödeme

Ülkemizin en büyük enerji kuruluşlarından olan Enerjisa, farklı şirketlerle farklı bölgelere hizmet vermektedir. Bu şirketlerden birisi de Toroslar Elektrik Dağıtım A.Ş. olup, bölgesinin en önemli kuruluşları arasında yer almaktadır. Şirket tarafından Çukurova bölgesinde yer alan Adana, Mersin, Osmaniye, Kilis, Hatay ve Gaziantep illerine hizmet verilmektedir. Bu iller dikkate alındığında, şirketin milyonlarca kişiye hizmet verdiği söylenebilir. Sayının bu kadar fazla olması, fatura ödemeleri için internet üzerinden işlem yapabilme imkanının şirket tarafından sunulmasına neden olmuştur.

Yukarıda bahsedilen kentlerde yaşıyorsanız, faturalarınızı internet üzerinden de ödeyebilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken ilk işlem, https://online.enerjisa.com.tr/ adresine girmektir. Bu adrese girdikten sonra öncelikle sisteme üye olmanız istenecektir. Daha sonra ise size verilen şifre ve kimlik numaranız ile sisteme girerek 500 TL’ye kadar olan ödemelerinizi buradan yapabilirsiniz.

Ödemelerin güvenliği için kredi kartı bilgilerinizi farklı birisine kesinlikle vermeyin. Ayrıca işlemi güvenli bir internet ağı üzerinden yapınız.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz