Ana Sayfa Müşteri Hizmetleri Toroslar Elektrik Dağıtım Genel Merkez Telefonu

Toroslar Elektrik Dağıtım Genel Merkez Telefonu

Ülkemizdeki elektrik hizmetleri uzun bir süre devlet tarafından yapıldıktan sonra ciddi bir politika değişikliğine gidildi. Bu aşamadan sonra özelleştirmeler başladı ve elektrik dağıtım hizmetlerini özel şirketler vermeye başladı. Toroslar Elektrik Dağıtım A.Ş. de bunlardan birisi olup, uzun süredir faaliyetlerine devam etmektedir. Toroslar EDAŞ olarak da bilinen şirket Akdeniz’in doğusunda yer alan kentlerle Güneydoğu Anadolu bölgesindeki bazı kentlere hizmet vermektedir. Şirket tarafından hizmet verilen iller Adana, Gaziantep, Hatay, Kilis, Osmaniye ve Mersin’dir. Bu kentlerde toplam 8,3 milyon insan yaşamaktadır. Bundan dolayı şirketin verdiği hizmetin önemi çok fazladır.

Toroslar Elektrik Dağıtım A.Ş. ülkemizin en büyük enerji şirketlerinden birisi olan Enerjisa’ya bağlı olarak faaliyetlerini yürütmektedir. Şirketin hizmet kalitesinin her geçen gün artması, bununla direkt olarak ilgilidir. İnsanlar, Toroslar Elektrik Dağıtım genel merkez telefonu ile şirkete ulaşabilir ve farklı taleplerini iletebilir.

Toroslar Elektrik Dağıtım İhbar Hattı

Toroslar Elektrik Dağıtım ihbar hattı, insanların elektrik hizmetleriyle ilgili yaşamış olduğu sorunları bildirmesi için kurulmuştur. Bu hat sadece elektrik kesintilerini değil, farklı sorunların da bildirileceği bir hattır. Buraya aşağıdaki numaralar ile ulaşılabilir:

  • Çağrı Merkezi: 186
  • Telefon: 444 4 372
  • Mail: musteriiliskileri@enerjisa.com

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz