Ana Sayfa Müşteri Hizmetleri Trabzon Çoruh Elektrik Dağıtım Müşteri Hizmetleri Numarası

Trabzon Çoruh Elektrik Dağıtım Müşteri Hizmetleri Numarası

Karadeniz Bölgesinin şüphesiz en önemli kenti olan Trabzon’da çok sayıda insan yaşamaktadır. Bunun dışında kent sınırlar içerisinde çok önemli sanayi kuruluşları bulunur ve bütün bunlar, kentteki elektrik tüketiminin oldukça fazla olduğunu gösterir. Geçmişte devlet tarafından yapılan elektrik dağıtımı, artık özel bir şirket tarafından yapılıyor. Trabzon Çoruh Elektrik Dağıtım, bölgedeki diğer şehirlerle birlikte Trabzon’a da hizmet vermektedir.

Elektrik dağıtımının sürekli olması, insanların bu alandaki ihtiyaçlarını etkili bir şekilde karşılaması adına çok büyük bir önem arz eder. Söz konusu hizmetlerin kapsamı içerisinde, arızaların ve benzer sorunların giderilmesi de bulunmaktadır. Trabzon Çoruh Elektrik Dağıtım müşteri hizmetleri numarası üzerinden yapılacak ihbarlar ya da arıza bildirimleri, şirketin bahse konu sorunları son derece hızlı bir şekilde çözmesi anlamına gelir.

Trabzon Çoruh Elektrik Dağıtım İhbar Hattı

Elektrik hatlarında meydana gelen sorunlar, bazen kentin önemli bir kısmının elektriksiz kalmasına neden olurken, bazen de daha küçük bir bölgede etkili olabilir. Bütün bunların, Trabzon Çoruh Elektrik Dağıtım ihbar hattı üzerinden bildirilmesi gerekiyor. Bu hatta dair numaralar:

  • Tel: +90 462 377 61 00
  • Faks: +90 462 377 67 52 – 377 67 60
  • E-posta: bilgi@coruhaksa.com

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz