Ana Sayfa Müşteri Hizmetleri Trakya Elektrik Dağıtım Genel Merkez Telefonu

Trakya Elektrik Dağıtım Genel Merkez Telefonu

Elektrik dağıtım hizmetleri, geçmişte devlet tarafından verilmekteydi. Fakat 2010 yılı sonrasında bu politikada değişikliğe gidildi ve verilen hizmetler özelleştirildi. Bölgesel bazda yaşanan özelleştirmeler sonrasında, farklı şirketler bu hizmetleri vermeye başladı. Trakya bölgesindeki hizmetle ise Trakya Elektrik Dağıtım A.Ş. tarafından alındı ve insanlara bu kurum, o tarihten sonra hizmet verdi.

Trakya bölgesinin İstanbul’a yakın olması ve geçiş yolları üzerinde bulunması, buranın gelişmesinde son derece önemli bir rol oynamaktadır. Buna bağlı olarak bölgenin elektrik tüketiminin oldukça fazla olduğu söylenebilir. Bu ihtiyaç bölgede yer alan barajlar, doğalgaz santralleri ve benzer üretim noktalarından elde edilen elektrikle karşılanmaktadır. Bu hizmetin sorunsuz bir şekilde verilmesi için büyük çaba harcayan şirkete, Trakya Elektrik Dağıtım genel merkez telefonu ile ulaşılabilir.

Trakya Elektrik Dağıtım İhbar Hattı

Trakya Elektrik Dağıtım ihbar hattı, elektrik kullanıcılarının en büyük sorunlarından birisi olan kesintilere karşı kurulmuştur. Söz konusu hattan farklı sorunların da bildirimi yapılabilir. Bu hatta ait numaralar şu şekildedir:

  • Tel: 0 282 258 26 00 – 15
  • Faks: 0 282 293 32 13 – 14
  • E-posta: bilgi@tredas.com.tr
  • Çağrı Merkezi: 186

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz