Ana Sayfa Müşteri Hizmetleri TRT SPOR WhatsApp İhbar Hattı Numarası

TRT SPOR WhatsApp İhbar Hattı Numarası

TRT Spor uzun yıllardır TRT ailesinin spor alanında hizmet veren bir kanalıdır. Burada maç izleyebilir ve her türlü spor alanıyla ilgili haberlere ve gelişmelere ulaşabilirsiniz. Ancak TRT Spor direkt olarak kendisi bir whatsapp ihbar hattı numarası kullanmıyor. Akıllı telefonların hayatın içine girmesinden sonra insanların da haber alanı içine girmesiyle gelişmeye başlayan bu hizmete TRT Spor için TRT whatsapp ihbar hattı üzerinden ulaşabilirsiniz.

Buradan TRT Spor kanalıyla ilgili spor haberi niteliği taşıyan ihbarlarınızı, bazı konularla ilgili dilek ve arzularınızı da yollayabilirsiniz. Belki de ilerleyen zamanlarda TRT Spor ayrı bir ihbar hattı oluşturacaktır. Bundan önce kanala mail adresi üzerinden de ulaşmanız mümkündür. Spor alanında haber niteliği taşıyan her türlü belgeyi ulaştırabileceğiniz TRT Spor sizlerden gelen haberlere itibar ederek editörlerin incelemesinden sonra hemen yayınlayacaktır. Ancak haberlerin bir değer taşıması ve gerçekliği olması oldukça önem taşımaktadır. TRT Whatsapp ihbar hattı iletişim telefon numarası 0 530 662 05 62 olarak hizmet vermektedir.2 YORUMLAR

  1. 2020 avrupa şampiyonası H grubunda yayınlarınızda Türkiyenin liderliği geri aldığını söylüyorsunuz fakat TRT teleteks te H Grubu lideri Fransa gözüküyor hangisi doğru. Lidersek teleteks yayınını güncellermisiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz