Ana Sayfa Müşteri Hizmetleri Tunceli Fırat Elektrik Dağıtım Müşteri Hizmetleri Numarası

Tunceli Fırat Elektrik Dağıtım Müşteri Hizmetleri Numarası

Elektrik, insanların yaşamlarının adeta vazgeçilmez parçalarından birisi haline gelmiştir. Söz konusu enerji türünün bu kadar önemli olması, kullanılabilirliğidir. Doğu Anadolu Bölgesinin önemli kentlerinden birisi olan Tunceli’de de durum bu şekildedir. Burada elektrik dağıtımı, Fırat EDAŞ tarafından yapılmakta ve bölgedeki hidroelektrik santrallerde üretilen elektrik, hatlar vasıtasıyla kentin her köşesine taşınmaktadır.

Tunceli, genel itibariyle dağlık ve yükseltisi fazla olan kentlerimizden birisidir. Bu durum, kentteki hava koşullarının oldukça zorlu olmasına neden olmaktadır. Buna bağlı olarak da zaman zaman elektrik hatlarında sorunlar yaşanmaktadır. Bahse konu sorunların kısa sürede çözülmesi için Tunceli Fırat Elektrik Dağıtım müşteri hizmetleri telefonu üzerinden yetkililere ulaşılabilir. Hava koşulları ya da daha farklı bir nedenden dolayı meydana gelen arızalar böylelikle tamamen giderilir ve insanlar, elektrik hizmetlerini almaya devam eder.

Tunceli Fırat Elektrik Dağıtım İhbar Hattı

Tunceli Fırat Elektrik Dağıtım ihbar hattı üzerinden yapılan bildirimler, yılın her döneminde kısa sürede giderilmektedir. Ayrıca buradan sadece kesinti ile ilgili şikayetler değil, kaçak kullanım ve benzer sorunların bildirimi de yapılabilir.

  • Tel: +90 428 213 81 81
  • Faks: +90 428 213 81 82
  • E-posta: bilgi@firatedas.com.tr

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz