Ana Sayfa Müşteri Hizmetleri Udaş Uşak Doğalgaz Dağıtım Müşteri Hizmetleri Acil Hattı

Udaş Uşak Doğalgaz Dağıtım Müşteri Hizmetleri Acil Hattı

Ege Bölgesinin en güzel kentlerinden olan Uşak, uzun süredir doğalgaz kullanan iller arasında yer almaktadır. Özellikle kent merkezi, bu hizmeti Udaş sayesinde uzun süredir kullanırken, şirket doğalgaz olmayan ilçelere veya kasabalara da bu hizmeti ulaştırma adına çalışmalarına devam etmektedir. Bilindiği gibi doğalgaz temiz bir yakıttır ve bundan dolayı çevrenin korunması adına mutlak surette tercih edilmelidir. Doğası ile öne çıkan kentimiz Uşak için de çok önemli olduğu söylenebilir.

Uşak Doğalgaz Dağıtım A.Ş. (Udaş) tarafından verilen hizmetler, insanların yaşam kalitesini olumlu etkilemektedir. Şirket tarafından yeni abonelerin farklı şartları sağlaması, bu olumlu etkiden yararlanmak adına zorunlu tutulmuştur. Çünkü gerekli olan şartlar sağlanmadığında insanların yaşamları tehlikeye girecek ve bu da ciddi riskler oluşturacaktır.

Udaş Uşak Doğalgaz Dağıtım İhbar Hattı

Udaş Uşak Doğalgaz Dağıtım ihbar hattı, insanların doğalgaz ile yaşadıkları sorunlar için kurulmuştur. Özellikle bu gazın zehirli ve patlayıcı özelliklerinin olması, hattın önemini bir kat daha arttırmaktadır. Söz konusu hatta ait Uşaklıların arayacakları numaralar şu şekildedir:

  • Acil Hattı: 187
  • Tel: (0276) 224 64 74

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz