Ana Sayfa Müşteri Hizmetleri Uedaş Elektrik Dağıtım Genel Merkez Telefonu

Uedaş Elektrik Dağıtım Genel Merkez Telefonu

Marmara Bölgesinin elektrik hizmetleri uzun bir süre devlet tarafından verildikten sonra özelleştirmeye gidilmiştir. Bölgedeki hizmet tek bir şirkete değil, bölümlere göre farklı şirketlere verilmiştir. Bunun en önemli nedeni, bölgedeki nüfusun çok fazla olmasıdır. Güney Marmara bölümdeki kentlerin önemli bir kısmına Limak Holding bünyesinde faaliyet gösteren Uedaş tarafından hizmet verilmeye başlanmıştır.

Uludağ EDAŞ ya da Uludağ Elektrik Dağıtım A.Ş. tarafından 2010 yılından itibaren bölgedeki kentlere hizmet verilmeye başlanmıştır. Söz konusu kentler Balıkesir, Çanakkale, Bursa ve Yalova’dır. Bu kentlerdeki abone sayısı 3 milyon seviyelerindeyken, hizmet alan kişi sayısının daha fazla olduğu bilinmektedir. Şirketin hizmet alanı 35.501 km2 olup, bu alanının tamamına elektrik sağlamaktadır. Uedaş Elektrik Dağıtım genel merkez telefonu sayesinde insanlar hizmet alımı ya da sorun bildirimi yapabilir.

Uedaş Elektrik Dağıtım İhbar Hattı

Uedaş Elektrik Dağıtım ihbar hattı, şirketin insanlara vermiş olduğu önemli imkanlardan birisi olarak dikkat çekiyor. Söz konusu hat sayesinde insanlar, kesinti ve benzer sorunları bildirebilir. Bu hatta ait iletişim kanalları şu şekildedir:

  • Telefon: 0224-600 00 00 
  • Faks: 0224-271 65 00
  • E-posta: halklailiskiler@uedas.com.tr
  • Çağrı Merkezi: 186

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz