Ana Sayfa Müşteri Hizmetleri Ülke TV WhatsApp İhbar Hattı Numarası

Ülke TV WhatsApp İhbar Hattı Numarası

Ülke TV de ülkemizde haber konusunda hizmet veren platformlar arasındadır. Belli bir yayın politikasıyla hareket eden kanal ülkemizdeki haberleri en doğru ve en hızlı şekilde halka ulaştırmayı amaçlar. Ancak günümüzde her haber konusunda bilgi sahibi olmak kolay olmuyor. Bu yüzden sizler de haber değeri taşıdığını düşündüğünüz tüm içerikler Ülke TV whatsapp ihbar hattı numarası üzerinden yollayabilirsiniz. Buradan yollayacağınız her içerik editörler tarafından gerçeklik ve değer bakımından incelenecek ve uygun görülen bir haberse hemen yayına alınacaktır.

Sizler çevreniz meydana gelen ve haber değeri taşıdığına dair bir inancınızın olduğu her türlü yazı, resim, ses ya da videoyu Ülke TV ihbar hattına yollayabilirsiniz. Ayrıca bunun yanında Ülke TV sizlerin görüş ve önerilerini de ihbar hattı üzerinden değerlendirir. Ülke TV whatsapp ihbar hattı numarası 0552 157 07 07 olarak hizmet vermektedir. Bu numara üzerinden istediğiniz an ulaşarak istediğiniz konuda değerli gördüğünüz içeriği yollayarak ülke gündemine ufak da olsa bir katkıda bulunabilirsiniz.

2 YORUMLAR

  1. Ülke tv sıradışı proğramı sunucusu Turgay Gülerin telefonu lazım. kendisine KAYYUM atamalarıyla ilgili sıradışı bir haber vereceğim. Kendisi de arasa olur. Teşekkür ederim.

  2. Ülke tv sıradışı proğramı sunucusu Turgay Gülerin telefonu lazım. kendisine KAYYUM atamalarıyla ilgili sıradışı bir haber vereceğim. Kendisi de arasa olur. Teşekkür ederim.
    TELEFONUM 0538 433 7062 Ali seydi Gültekin.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz