Ana Sayfa Müşteri Hizmetleri Uşak Oedaş Elektrik Dağıtım Müşteri Hizmetleri Numarası

Uşak Oedaş Elektrik Dağıtım Müşteri Hizmetleri Numarası

Ege Bölgesinde bulunan kentlerden birisi olan Uşak, elektrik tüketiminin ortalama düzeyde olduğu kentlerden birisidir. Buraya elektrik, çevrede bulunan santrallerde gelmektedir. Geçmiş yıllarda elektrik dağıtımı, Uşak’ta devlet tarafından yapılırken, günümüzde ise özel sektör bu görevi üstlenmiş durumdadır. Osmangazi Elektrik Dağıtım A.Ş. yani Oedaş tarafından verilen hizmet sayesinde insanlar, elektriğin sağladığı kolaylıklardan faydalanmaktadır.

Elektrik hizmetlerinin sürekliliği, insanlar ve özellikle de sanayi kuruluşları için çok büyük bir önem taşımaktadır. Bahse konu sürekliliğin sağlanması için Oedaş, ekiplerini hazır bekletmekte ve meydana gelen arızalara hızlı bir şekilde müdahale etmektedir. Bu noktada insanlar da gördükleri sorunları Uşak Oedaş Elektrik Dağıtım müşteri hizmetleri numarası ile bildirebilir.

Uşak Oedaş Elektrik Dağıtım İhbar Hattı

Uşak Oedaş Elektrik Dağıtım ihbar hattı sayesinde insanlar, il sınırları içerisinde meydana gelen arızaları, şirkete bildirmektedir. Bu sayede, arızalar hızlı bir şekilde giderilir. Bunun haricinde ise farklı sorunlar için de bu hat aranabilir. Aranacak numaralar şu şekildedir:

  • Çağrı Merkezi: 186
  • Telefon: 0 222 211 60 00
  • Telefon: 0 276 231 16 61 – 62 – 66

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz