Ana Sayfa Müşteri Hizmetleri Van Gölü Elektrik Dağıtım Genel Merkez Telefonu

Van Gölü Elektrik Dağıtım Genel Merkez Telefonu

Elektrik hizmetleri geçmişte Türkiye Elektrik Kurumu tarafından verilmekteydi. Fakat yaşanan politika değişikliğinden sonra bu kurumların özelleştirilmesine karar verildi. Doğu Anadolu Bölgesindeki önemli kentlere, bu karardan sonra VEDAŞ yani Van Gölü Elektrik Dağıtım A.Ş. hizmet vermeye başladı. Şirket, 2013 yılından beri bölgedeki Van, Muş, Bitlis ve Hakkari’ye hizmet vermektedir. Bu kentlerdeki toplam abone sayısı 500 bin civarındadır ve her geçen gün biraz daha artmaktadır.

VEDAŞ tarafından verilen hizmetin kalitesinin artması için farklı çalışmalar yapılmaktadır. Bu çalışmaların başında altyapının iyileştirilmesi gelmektedir. Bölgenin dağlı yapısına rağmen yenileme çalışmaları devam etmektedir. Ayrıca meydana gelen kesintilerin en aza indirgenmesi ve meydana gelenlerin de hızlı bir şekilde giderilmesi için şirket Van gölü Elektrik Dağıtım genel merkez telefonu ile gerekli bilgilendirmeleri yapmaktadır.

Van gölü Elektrik Dağıtım İhbar Hattı

Doğu Anadolu Bölgesinde yer alan bu kentlerin genel yapılarının dağlık olduğu bilinmektedir. Kış aylarının da zorlu geçmesinden dolayı hava şartlarına bağlı elektrik kesintileri meydana gelmektedir. Bu kesintilerin bildirilmesi ve bunlar hakkında bilgi alınması için Van gölü Elektrik Dağıtım ihbar hattı kullanılabilir.

  • Telefon: 0 (850) 314 94 00
  • Faks: 0 (850) 211 65 06
  • Çağrı Merkezi: 0850 211 0 186

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz