Ana Sayfa Müşteri Hizmetleri Van Van Gölü Elektrik Dağıtım Müşteri Hizmetleri Numarası

Van Van Gölü Elektrik Dağıtım Müşteri Hizmetleri Numarası

Ülkemizin en önemli kentlerinden birisi olan Van, turizmi, sanayisi ve tarımı ile öne çıkmaktadır. Kenti gelişimi halen devam etmekte ve bu da elektrik noktasında ciddi bir hassasiyet oluşturmaktadır. Geçmişte Türkiye Elektrik Kurumu (TEK) tarafından bu hizmet verilmekteydi. Fakat yapılan özelleştirme sonrasında bu hizmet VEDAŞ ya da uzun adıyla Van Gölü Elektrik Dağıtım A.Ş. tarafından verilmeye başlandı.

İnsanların ve sanayi kuruluşlarının elektriğe olan ihtiyaçları üst seviyededir. Söz konusu ihtiyacın sürekliliği büyük önem taşır. Şirket bu noktada yaşanan sorunların giderilmesi adına altyapının yenilenmesi çalışmalarını yürütmektedir. Bunun haricinde ise meydana gelen kesintileri kısa sürede giderme noktasında da Van Van Gölü Elektrik Dağıtım müşteri hizmetleri numarası üzerinden ihbarları almaktadır. Böylece erken alınan arıza sorunlarının giderilmesi daha hızlı olmaktadır.

Van Van Gölü Elektrik Dağıtım İhbar Hattı

Van Van Gölü Elektrik Dağıtım ihbar hattı sebebiyle insanlar sadece elektrik kesintilerini değil, bunun haricindeki diğer sorunları da buraya rahatlıkla bildirebilir. Böylece sorunlar daha kolay ve hızlı giderilecektir. Bahse konu hat şu şekildedir:

  • Telefon: 0 (850) 314 94 00
  • Faks:  0 (850) 211 65 06
  • Çağrı Merkezi: 0850 211 0 186

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz