Ana Sayfa Müşteri Hizmetleri Yalova Arsan Marmara Doğal Gaz Dağıtım Müşteri Hizmetleri Acil Hattı

Yalova Arsan Marmara Doğal Gaz Dağıtım Müşteri Hizmetleri Acil Hattı

Marmara Bölgesinin şirin illerinden birisi olan Yalova’nın gelişmişlik düzeyinin oldukça yüksek olduğu bilinmektedir. Uzun süredir doğalgaz kullanan ile bu hizmeti Arsan Marmara Doğal Gaz Dağıtım A.Ş. ya da kısa adıyla Armadaş vermektedir. Şirket, kentin hemen her noktasına bu hizmeti götürme adına çalışmalarına devam etmektedir.

Yalova, doğasının temizliği ve kaplıcaları ile meşhur kentlerden birisidir. Söz konusu kentin en önemli özelliklerine, doğalgaz kullanımı da olumlu katkı yapmaktadır. Bahse konu hizmet sayesinde fosil yakıtlar artık neredeyse hiç kullanılmıyor. Bu da Yalova’nın daha temiz kalması anlamına geliyor.

Yalovalıların doğalgaz kullanımı noktasında yaşadıkları sorunları kendi başlarına değil, şirketin ilgili ekiplerinden yardım alarak çözmesi çok önemlidir. Söz konusu hizmet, Yalova Arsan Marmara Doğal Gaz Dağıtım müşteri hizmetleri acil hattı üzerinden verilmektedir. Bundan dolayı insanların sorun durumunda direkt olarak bu hattı aramaları gerekiyor.

Yalova Arsan Marmara Doğal Gaz Dağıtım İhbar Hattı

Yalova Arsan Marmara Doğal Gaz Dağıtım ihbar hattı, özellikle doğalgaz kaçağı durumlarında etkin olarak kullanılmalıdır. Söz konusu kaçak, insanların hayatlarını direkt olarak tehdit eder ve bundan dolayı kesinlikle insanların bu konuda bahsedilen aramayı ihmal etmemesi gerekiyor.

  • Acil Hattı: 187
  • Telefon: (0226) 814 01 01
  • Tel: (0226) 813 78 20 – 22
  • Faks: (0226) 813 77 76
  • E-posta: armagaz@armagaz.com.tr

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz