Ana Sayfa Müşteri Hizmetleri Yalova Uedaş Elektrik Dağıtım Müşteri Hizmetleri Numarası

Yalova Uedaş Elektrik Dağıtım Müşteri Hizmetleri Numarası

Daha sonradan il olan Yalova, yüzölçümü bakımında ülkemizin en küçük kentlerinden birisi konumundadır. Söz konusu kentin elektrik tüketimi de buna bağlı olarak düşük kabul edilen seviyelerdedir. Fakat elektriğin bir insan dahi çok önemli olduğu bilinmektedir. Kente geçmişte devlet kurumları tarafından elektrik dağıtılırken, günümüzde ise bu işi Uedaş yapmaktadır. Limak Holding bünyesindeki şirketlerden birisi olan Uludağ Elektrik Dağıtım A.Ş. kentin her yerine elektrik vermektedir.

Yalova’da bulunan insanların daha kaliteli hizmet alabilmesi için şirket tarafından sürekli çalışmalar yapılmaktadır. Söz konusu çalışmalar sayesinde insanlar, daha kesintisiz bir şekilde elektrik kullanma imkanı yakalamaktadır. Bahse konu imkandan tam olarak yararlanmak için sorunların ve gün içinde meydana gelen kesintilerin Yalova Uedaş Elektrik Dağıtım müşteri hizmetleri numarası üzerinden şirkete bildirilmesi çok önemlidir.

Yalova Uedaş Elektrik Dağıtım İhbar Hattı

Yalova Uedaş Elektrik Dağıtım ihbar hattı, insanların sorunlarını daha hızlı bir şekilde çözmesi ve istedikleri konuda bilgi alabilmeleri için kurulmuştur. Meydana gelen kesintiler bu hatta ihbar edileceği gibi, kesintilerle ilgili bilgi de alınabilir.

  • Telefon: 0 226-815 39 00
  • Faks: 0 226-814 14 06
  • E-posta: halklailiskiler@uedas.com.tr
  • Çağrı Merkezi: 186

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz