Ana Sayfa Müşteri Hizmetleri Yedaş Elektrik Dağıtım Genel Merkez Telefonu

Yedaş Elektrik Dağıtım Genel Merkez Telefonu

Elektrik dağıtım hizmetleri bilindiği gibi 2010 yılından itibaren özelleştirilmeye başlandı. Bu özelleştirmeler, bölgesel bazda yapıldı ve hizmet veren farklı şirketler ortaya çıktı. Bu şirketlerden birisi de Yedaş, yani Yeşilırmak Elektrik Dağıtım A.Ş. oldu. Yedaş, orta Karadeniz bölümünde yer alan kentlere hizmet vermektedir. Söz konusu kentler Samsun, Sinop, Ordu, Amasya ve Çorum olarak belirlenmiştir. Şirket burada yaşayan insanların tamamına, bölgedeki santrallerden elde edilen elektriği iletmektedir. Bu kapsamda şirketin 1,8 milyon hizmet verdiği söylenebilir.

Elektrik hizmetlerinde zaman içinde farklı sorunlar yaşanabilmektedir. Gerek bu sorunlardan haberdar olma, gerekse de farklı konularda bilgi almak için insanlar, Yedaş Elektrik Dağıtım genel merkez telefonu ile yetkililere ulaşabilir.

Yedaş Elektrik Dağıtım İhbar Hattı

Yeşilırmak Elektrik Dağıtım, bölgede yaşanan sorunların çözümü ve insanların şirkete daha kısa sürede ulaşması için bir de ihbar hattı kurmuştur. Bu hat üzerinden her türlü sorun iletilebilir. Bu hatta ait numaralar şu şekildedir:

  • Telefon: 0362 311 44 00
  • Çağrı Merkezi: 186

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz