Ana Sayfa Müşteri Hizmetleri Yozgat Çedaş Elektrik Dağıtım Müşteri Hizmetleri Numarası

Yozgat Çedaş Elektrik Dağıtım Müşteri Hizmetleri Numarası

Anadolu’nun şirin kentlerinden birisi olan Yozgat’ta sanayi yeterince gelişmemiş olduğundan dolayı elektrik tüketiminin önemli bir kısmını hane halkının yaptığı söylenebilir. 2010 yılından itibaren Çamlıbel Elektrik Dağıtım A.Ş. yani Çedaş tarafından hizmet verilen kentte, zaman içinde bazı elektrik arızaları gelebilmektedir. Bu arızaların bir kısmı mevcut altyapının yetersizliğiyle ilgiliyken diğer kısmı ise insan faktörü ve hava koşulları ile ilgilidir.

Elektrik, insanların hayatlarının merkezinde yer almaktadır ve çok önemli bir etkiye sahiptir. Bundan dolayı olası kesintilerin hızlı bir şekilde giderilmesi insanların yaşam kaliteleri için çok önemlidir. Bu noktada insanların da arızaları ya da kesintileri şirkete hızlı bir şekilde bildirmesi gerekiyor. Aksi durumda, sorunların çözümü uzayabilir. Bunun için Yozgat Çedaş Elektrik Dağıtım müşteri hizmetleri numarası kullanılabilir.

Yozgat Çedaş Elektrik Dağıtım İhbar Hattı

Çedaş, elektrik ile ilgili sorunları çok daha hızlı bir şekilde çözmek için ekipleri sürekli hazır olarak bekletmektedir. Bu ekipler Yozgat Çedaş Elektrik Dağıtım ihbar hattı üzerinden gelecek arıza bildirimlerini beklemektedir. Söz konusu hatta ait numaralar şu şekildedir:

  • Telefon: (354) 219 66 66
  • Faks: (346) 858 61 23

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz