Ana Sayfa Müşteri Hizmetleri Yozgat Çedaş Elektrik Fatura Sorgulama ve Ödeme

Yozgat Çedaş Elektrik Fatura Sorgulama ve Ödeme

Aboneler elektrik faturalarını ödeme noktasında birçok alternatife sahiptir. Burada önemli olan kendiniz için en güvenli olanları seçmeniz gerektiğidir. Aksi takdirde hem faturanızı ödememiş hem de dolandırılmış olma imkânınız vardır. Çünkü bütün fatura ödeme merkezleri güvenli noktalar değildir. Siz bunlar içerisinde bildiğiniz ve tanıdığınız varsa güvenmelisiniz. Fakat sizde Yozgat Çedaş Elektrik Fatura A.Ş. abonesi iseniz bunların hiçbirisini düşünmenize gerek kalmamaktadır. Çünkü abonesi olduğunuz şirket siz değerli müşterileri için gayet güvenli olan bir fatura ödeme web sitesi kurmuştur. Bu siteye ulaşmak için yapmanız gereken http://www.cedas.com.tr/ adresini ziyaret etektir. Peki buradan nasıl ödeme yapacaksınız?

Öncelikle linke girdikten sonra karşınıza çıkan bölüme 10 haneli sözleşme hesap numaranız ile giriş yapmanız gerekmektedir. Eğer sözleşme hesap numaranız 10 haneli değilse başına sıfır koyarak 10 haneye tamamlamanız gerekmektedir.

Sonrasında içerik menüsünde geçmiş döneme ait faturalarınız karşınıza çıkmaktadır. Siz bunlardan ödemek istediğinizi ya da hepsini seçip kredi ya da banka kartı bilgilerinizi girerek evinizde oturduğunuz yerden güvenle faturalarınızı ödeyebilmektesiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz