Ana Sayfa Müşteri Hizmetleri Ziraat Bankası Müşteri Temsilcisine Doğrudan Bağlanma

Ziraat Bankası Müşteri Temsilcisine Doğrudan Bağlanma

Devlet bankaları içerisinde en büyük hacme ve müşteri potansiyeline sahip olan Ziraat Bankası, 1883 yılında çiftçilere kredi vermek amacıyla kurulmuştur. Ziraat Bankası, zaman içerisinde çiftçiden esnafa, ev hanımından emekliye kadar birçok sınıftan insana krediler, kredi kartları, devlet destek kredileri vermeye başlamış ve Türkiye’nin en büyük müşteri kitlesine sahip bankası haline gelmiştir.

Toplumun farklı kesimlerinden milyonlarca müşteriye sahip olan Ziraat Bankası; mobil bankacılık, internet bankacılığı gibi hizmetler vermesinin yanında müşterilerin yaşadıkları problemlere doğru ve hızlı çözümler üretebilmek için 3-4 bin kişiden oluşan bir çağrı merkezi kurmuştur. Bu sayede,  Ziraat Bankası müşterileri 7/24 yaşadıkları tüm problemler için aynı anda müşteri temsilcisi ile iletişim kurabiliyor.

Ziraat Bankası Müşteri Temsilcisi Numarası

Ziraat Bankası müşteri temsilcisine 444 00 00 veya 0850 220 00 00 numaralı telefonları tuşlayarak ulaşmak mümkündür. Ziraat bankası çağrı merkezini arayarak; kredi kartları, krediler, vadeli veya vadesiz hesaplarınız, para transferleriniz, bakiye bilgileriniz hakkında detaylı bilgiler alabilirsiniz. Dilediğiniz taktirde müşteri temsilcisi aracılığıyla kredi, kredi kartı talebinde bulunabileceğiniz gibi bu ürünlerin bilgilerini de değiştirebilirsiniz.

Ziraat Bankası Müşteri Temsilcisine Bağlanma

Ziraat Bankası çağrı merkezini aradığınız da; ilk etapta sizi yönlendiren bir telesekreter ile karşılaşırsınız. Bu telesekreter size bazı komutlar vererek yapmak istediğiniz işlemleri öğrenmek ister, ancak doğrudan müşteri temsilcisine bağlanmak isteyen kişiler için bu süreç oldukça sıkıcı olabilmektedir. Eğer ziraat bankası müşteri temsilcisine doğrudan bağlanmak istiyorsanız aşağıdaki yönergeyi izleyebilirsiniz.

  • 444 00 00 veya 0850 220 00 00 numaralı telefonlardan Ziraat Bankası çağrı merkezini arayın.
  • Çağrı merkezine bağlandıktan sonra, banka müşterisi olduğunu doğrulamak için sizden TC kimlik bilgilerinizi girmenizi isteyecektir, TC numaranızı girerek devam edin.
  • TC kimlik numaranızı onayladıktan sonra sırasıyla iki ve altı tuşlarını tuşlayın.
  • Son adımda telesekreter sizi müşteri temsilcisine bağlamadan önce birkaç şey anlatacaktır, bunu dinlemek istemezseniz bir tuşuna basarak geçebilirsiniz.

Bu adımları takip ederek ziraat bankası müşteri temsilcisine doğrudan bağlanabilirsiniz. Yalnız telesekreter bölümüne sürekli olarak yeni hizmetler eklenmesinden dolayı, tuş kombinasyonları güncellenebilir, güncellemeleri sitemizden takip edebilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz