Ana Sayfa Finans Ziraat Bankası Promosyon Miktarı Ne kadar?

Ziraat Bankası Promosyon Miktarı Ne kadar?

Bankalar, emeklilerin 3 yıl boyunca maaşlarını bankalarından alacakları hakkında sözleşme yapmaları ile emeklilere çeşitli miktarlarda promosyon vermektedir. Son yapılan anlaşma geçtiğimiz şubat ayı itibari ile bitince bankaların bu sefer emeklilere sunacağı emeklilik promosyonları da gündeme geldi. 

Birçok banka emeklilere bankalarını tercih etmeleri için çeşitli fırsatlar sunarken emeklilerin en çok tercih ettiği bankalardan biri olan Ziraat Bankası’nın da fırsatları kullanıcılar tarafından merak edilmektedir. Bu yazımızda ise 3 yıllık sözleşme yapacak olan kullanıcıların kazanabileceği promosyon miktarları hakkında bilgiler sunacağız.

Emekli Maaşı Promosyonu Nedir? 

Emekli maaşı alan müşteriler bu yıl ikinci kez sözleşme imzalayacak. Bu sözleşme ile birlikte kullanıcılar, emekli maaşlarını sözleşme imzaladıkları banka aracılığı ile alırlar. Sözleşmenin süresi üç yıldır yani üç yılda bir bu sözleşme tekrarlanır. 

Bu durum bankalar arasında ciddi bir rekabete sebep olmuştur. Öyle ki bankalar kendisini seçen kullanıcılara sözleşme sonrasında çeşitli miktarda emekli maaşı promosyonu sunmaktadır. Bu miktar kullanıcıların maaş ücretine göre ve banka seçimlerine göre değişiklik göstermektedir. 

Emekli Maaşı Promosyonundan Kimler Faydalanabilir?

Emekli maaşı promosyonu emekli maaşı almakta olan her kullanıcı tarafından alınabilmektedir. Promosyon başvurusu için kullanmak istediğiniz banka ile iletişime geçmeniz gerekmektedir. Çoğu banka promosyon işlemlerini şube aracılığı ile gerçekleştirmektedir. Öte yandan müşteri hizmetleri ya da internet bankacılığını kullanarak da promosyon işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

Ayrıca vefat eden eşinden ya da ebeveyninden emekli maaşı almakta olan bireyler de emekli maaşı promosyonu alabilmektedir. Bunun için de yine aynı işlemleri gerçekleştirerek bankanız ile iletişime geçebilirsiniz.

Ziraat Bankası Emekli Maaşı Promosyonu Ne Kadar?

Birçok bankanın sunmuş olduğu emekli maaşı promosyonu Ziraat Bankası tarafından da kullanıcı hizmetine sunulmaktadır. Özellik emekli vatandaşlar tarafından oldukça tercih edilen Ziraat Bankası promosyon şartlarını açıklamakta geç kalmadı. 

Ziraat Bankası aracılığı ile emekli maaşınızı almaya devam etmek için Ziraat Bankası ile iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Şubeye giderek ya da internet aracılığı ile bu işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

Ziraat Bankası promosyon şartları emekli maaşınızın ücretine göre değişmektedir. Emekli maaşı 1500 TL’nin altında olanlar için 500, 1500 ile 2500 TL arasında olanlar için 625, 2500 TL üstünde olanlar içinse 750 TL promosyon ödemesi yapılmaktadır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz