Ana Sayfa Finans Ziraat Vakıfbank Halkbank Temel İhtiyaç Destek Kredim Onaylandı Nasıl Kullanırım

Ziraat Vakıfbank Halkbank Temel İhtiyaç Destek Kredim Onaylandı Nasıl Kullanırım

Kamu bankaları olan Ziraat Bankası, Vakıfbank, Halkbank, Ziraat Katılım ile Vakıf Katılım Bankaları tarafından verilen Bireysel Temel İhtiyaç Destek Kredilerinin başvuruları alındı yaklaşık 4.5 Milyon başvuru alınan krediler onaylanmaya ve başvuranların hesaplarına aktarılmaya başlandı.

Başvurularını Bankaların İnternet Bankacılığı yada Mobil Bankacılığı üzerinden şifreleri ile giriş yaparak başvuranlar aynı şekilde giriş yaparak kredilerini onaylayarak hesaplarına aktarabilirler.

Yine Banka müşterisi iseniz ve internet bankacılığı şifreniz yok ise banka kartı yada bankanın kredi kartını kullanıyorsanız yine şifrenizi internet üzerinden alabilirsiniz.

Vakıfbank Kredim Onaylandı Nasıl Hesabıma Aktarırım

İnternet Bankacılığı şifreniz var ise; İşlem Sırası: Başvurularım>İhtiyaç Kredileri>Temel İhtiyaç Kredisi seçeneğini seçerek yeniden kredi başvurusu yapılıyormuş gibi giriniz ve sırayla onaylayınız.

Yine bankaya ait kullandığınız bir kredi kartı yada bankomat kartınız var ise bununla internet bankacılığı şifrenizi alıp giriş yapmak suretiyle kredini kullanabilirsiniz.

Banka Müşterisi değilseniz; Tek yapmanız gereken aralarında boşluk bırakarak VBIM, TC Kimlik No, Nüfus Cüzdanı Seri No ve İkametgah İl Trafik Kodu’nuzu yazarak 6757’ye ücretsiz olarak mesaj göndermek ve internet bankacılığından şifre alarak sisteme girim hesabınıza aktarmak gerekiyor. Yine ATM lerden kartsız işlemlerden paranızı çekebilirsiniz.

Ziraat Bankası Kredim Onaylandı Nasıl Hesabıma Aktarırım

İnternet şube veya Ziraat mobil uygulamasından krediye Başvurular-Başvuru Takip-Ürün Başvuruları ekranı aracılığı ile kredinizi her zaman dilediği saatte kullanabilir ve hesabına paranın aktarılmasını sağlayabilirsiniz.

Bankkartınız ve kart şifreniz arsa https://bireysel.ziraatbank.com.tr(Bu sayfa yeni pencerede açılacaktır) adresinden ya da Ziraat Mobil uygulamamızdan “Hemen Başvur” seçeneği ile parolanızı oluşturabilir, Başvurular-Başvuru Takip-Ürün Başvuruları ekranı aracılığı ile kredinizi her zaman kullanabilir hesabınıza aktarabilir ve paranızı çekebilirsiniz.

Banka müşterisi değilseniz; Bankkartınız ve kart şifreniz yoksa kredinizi kullanmak için Bankkartınız ve kart şifreniz yoksa kredinizi kullanmak için tıklayınız(Bu sayfa yeni pencerede açılacaktır).

Kredinizi ATM’lerimizden Bankkartınızla veya Bankkartınız yoksa “Kartsız İşlemler-Diğer İşlemler-İhtiyaç Destek Kredi Ödemesi” seçeneğinden dilediğiniz zaman alabilirsiniz.

Halkbank Kredim Onaylandı Nasıl Hesabıma Aktarırım

Halkbank İnternet Bankacılığı kullanıyorsanız Kredilerim kısmında bulunan başvuru ekranından onaylanan başvurunuzu tekrar onaylarak kredinizi hesabınıza aktarılması sağlayabilirsiniz.

Halkbank Banka Kartınız veya kredi kartınız var ise; www.halkbank.com.tr web sitesinde yer alan “Kartla Giriş” adımı veya Halkbank Mobil’de yer alan “Parolamı Unuttum” seçeneği ile kart bilgilerinizi kullanarak kolayca parolanızı alabilirsiniz

Banka müşterisi değilseniz; Aralarında birer boşluk bırakarak “DIJITAL TC Kimlik No” (Örnek SMS Metni: DIJITAL 12345678910) yazıp 3452’ye SMS gönderebilir,  Nüfus cüzdanınız ve ikinci bir kimliğiniz (ehliyet, paso, resimli kurum kartı vb.) ile birlikte dilediğiniz Halkbank Şubesi’ne giderek Bankacılık Hizmetleri Sözleşmesi’ni imzalayarak kredinizi kullanabilirsiniz.

Ancak banka müşterisi olmayanlar sorun ile karşılaşmaktadır aşırı yoğunluk ve talepten kaynaklı aksamaları göz önüne almak gerekir İmkanı olan kurallara uymak şartı ile banka şubelerinden hesap açılışı yapabilir.

Banka banka daha ayrıntılı bilgi için: TIKLAYINIZ

Yine Katılım Bankalarından hesabınız olmadan başvuru yaptıysanız internet siteleri üzerinden başvurunuzu tamamlayınız ve işlem basamaklarına orada ulaşabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz