Ana Sayfa Müşteri Hizmetleri Zonguldak Akmercan Batıkar Doğal Gaz Dağıtım Müşteri Hizmetleri Acil Hattı

Zonguldak Akmercan Batıkar Doğal Gaz Dağıtım Müşteri Hizmetleri Acil Hattı

Karadeniz’in kara elması, yani kömürü ile tanınan Zonguldak, bir süredir doğalgaz kullanmaktadır. Akmercan, bölgede yer alan birçok kente olduğu gibi Zonguldak’a da hizmet vermektedir. Söz konusu hizmet sayesinde insanlar, ısınma ve mutfak ihtiyaçlarında bu temiz yakıtı kullanma imkanı yakalamaktadır. Bu imkanın sadece insanların yaşamlarına değil, kentin doğasına ve havasına da olumlu bir etkisi olduğu unutulmamalıdır. Söz konusu kullanımın bundan dolayı her geçen gün biraz daha artması için şirket tarafından çalışmalara aralıksız devam edilmektedir.

Zonguldak Akmercan Batıkar Doğal Gaz Dağıtım A.Ş. tarafından verilen hizmetlerin bir kısmı, bu imkanın daha fazla insana ulaşması için altyapı çalışmalarına hız vermektir. Diğer kısmı ise yaşanan sorunların olabildiğince hızlı bir şekilde giderilmesi konusudur. İnsanlar, sorunlarını şirket tarafından kurulan acil hattı üzerinden ilgililere bildirebilir.

Zonguldak Akmercan Batıkar Doğal Gaz Dağıtım İhbar Hattı

Zonguldak Akmercan Batıkar Doğal Gaz Dağıtım ihbar hattı için aşağıda bulunan numaraların aranması yeterlidir. Söz konusu numaraları gaz kokusu duyulduğu an aranması çok önemlidir. Böylece gazın olumsuz etkileri görülmeden, gerekli müdahale yapılabilir.

  • Acil Hattı: 187
  • Çağrı Merkezi: 0850 205 0 187

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz