Ana Sayfa Müşteri Hizmetleri Zonguldak Aksa Düzce Ereğli Doğalgaz Dağıtım Müşteri Hizmetleri Acil Hattı

Zonguldak Aksa Düzce Ereğli Doğalgaz Dağıtım Müşteri Hizmetleri Acil Hattı

Karadeniz Bölgesinde yer alan kentlerin bir bölümünün doğalgaz ihtiyacı Aksa tarafından karşılanmaktadır. Şirket ülke genelinde 27 il ve çok sayıda ilçeye hizmet vermektedir. Bunlardan birisi de Zonguldak Ereğli olarak dikkat çekiyor. Zonguldak denildiği zaman insanların aklına direkt olarak kömür gelse de buradan çıkan kömür sanayi kuruluşlarında ya da doğalgaz olmayan yerleşim birimlerinde kullanılmaktadır. Kent ve ilçeler ise doğalgaz kullanmaktadır.

Düzce merkezli olarak hizmet veren şirket, insanların hem daha temiz, hem de daha ucuz bir şekilde ısınmasını sağlıyor. Ayrıca doğalgaz, mutfak ihtiyaçları için de kullanılmaktadır. Bütün bunlar, insanlar için önemli bir kolaylık anlamına geliyor. Kullanım esnasındaki olası kaçaklar ve diğer sorunlar ise Zonguldak Aksa Düzce Ereğli Doğalgaz Dağıtım müşteri hizmetleri acil hattı üzerinden şirkete bildirilmelidir.

Zonguldak Aksa Düzce Ereğli Doğalgaz Dağıtım İhbar Hattı

Doğalgaz son derece önemli faydaları bir gaz olmasına rağmen, havaya karışmamalıdır. Çünkü yanıcı ve zehirli olma özelliği insan yaşamını direkt olarak tehdit edecektir. Böyle bir durumla karşılaşmama adına insanların Zonguldak Aksa Düzce Ereğli Doğalgaz Dağıtım ihbar hattı üzerinden bildirim yapması gerekiyor.

  • Acil Hattı: 187
  • Telefon: 444 4 187

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz