Ana Sayfa Müşteri Hizmetleri Zonguldak Başkent Elektrik Dağıtım Müşteri Hizmetleri Numarası

Zonguldak Başkent Elektrik Dağıtım Müşteri Hizmetleri Numarası

Elektriğin yaygınlaşmasıyla birlikte insanların yaşam kalitelerinde ciddi bir artış meydana gelmiştir. Bu durum, her alanda kendisini net bir şekilde göstermektedir. Batı Karadeniz kentlerinden birisi olan Zonguldak için de bu durum geçerli olup, kentteki elektrik hizmetleri özel bir şirket tarafından verilmektedir. Zonguldak, Başkent Elektrik Dağıtım A.Ş. (Başkent EDAŞ) tarafından verilen elektriği kullanmaktadır. Bölgede yer alan termik ve hidroelektrik santrallerinde üretilen elektrik, kentin her noktasına dağıtılmaktadır.

Elektrik dağıtımında süreklilik esas olduğu için şirket olası sorunlar için ekipleri hazır olarak bekletmektedir. Bu ekiplerin görevlerini daha etkin bir şekilde yapabilmesi için insanların elektrik kesintileri başta olmak üzere bu alanla ilgili yaşadığı sorunları Zonguldak Başkent Elektrik Dağıtım müşteri hizmetleri numarası üzerinden bu ekiplere bildirmesi gerekiyor.

Zonguldak Başkent Elektrik Dağıtım İhbar Hattı

İnsanların elektrik sorunları bildirecekleri ihbar hattına isteyen herkes ulaşabilir. Aşağıda yer alan numaralar üzerinden ihbarda bulunulduğunda, ilgili ekipler hızlı bir şekilde müdahale etmekte ve insanların elektrik sorunlarını çözmektedir. Zonguldak Başkent Elektrik Dağıtım ihbar hattı:

  • Çağrı Merkezi: 186
  • Telefon: 444 4 372

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz